Sretno osmaši!

Autor: Matija Buntak, 7. 7. 2017.

U četvrtak, 30. lipnja 2017. oprostili smo se od naših ovogodišnjih osmaša. Još jedna generacija djevojaka i mladića kreće u nove izazove, nove sredine, nove škole, među nove prijatelje. Nagradili smo sve učenike koji su osmi razred  prošli s odličnim uspjehom. To su Karlo Ivanuš, Matija Kleflin, Antonio Krsnik, David Martinuš i Zvonimir Matejaš. Posebno su pohvaljeni i nagrađeni učenici Matija Kleflin i Zvonimir Matejaš koji su na kraju svih osam razreda osmogodišnjeg školovanja postigli odličan uspjeh. Čestitamo i vjerujemo kako ćete plodove rada ubirati tijekom srednjoškolskog obrazovanja i cijelog života!
Dva su se učenika posebno istaknula u radu i doprinosu ugleda škole te su proglašeni Sportašem generacije i Učenikom generacije.

Zahvaljujući dobrim organizacijskim sposobnostima, spremnosti za timski rad, prijateljstvu i poštivanju prijatelja iz razreda i škole, učenik Karlo Ivanuš s pravom nosi titulu Sportaša generacije. Čestitamo Karlo!
Posebno je pohvaljen i Učenik generacije. To je učenik koji je puno truda ulagao u predstavljanje škole na različitim natjecanjima, događanjima, smotrama. Svojim osobinama, postupcima i postignućima izdvojio se među svojim vršnjacima i zasluženo dobio titulu Učenika generacije. Ne samo u školskim i obaveznim situacijama, već i u mnogim neformalnim i neobaveznim situacijama spremno se odazvao i doprinio ugledu Škole, predstavljajući je široj okolici. Učenik generacije je Zvonimir Matejaš. Čestitke Zvonimire!

Dragi osmaši, nadamo se da vas je škola obogatila kao osobe, učinila spremnijima za prepreke koje dolaze, naučila vas uvažavati druge i drugačije.  Ovim danom ispisana je stranica vašeg osnovnoškolskog obrazovanja. Kako će biti ispisana ona sljedeća, ovisi o vama. Ali znajte da uvijek možete otvoriti ovu prethodnu, zaviriti u OŠ Lobor, zatražiti pomoć ili se doći pohvaliti novim uspjesima.
Sretno!

Manuela Prlić