Noć knjige 2015.

Autor: MONIKA GREGURIĆ, 22. 4. 2015.

NOĆ KNJIGE 2015.

Na Svjetski dan knjige i autorskih prava, 23. travnja, drugi će put započeti maratonsko druženje s knjigom u našoj školi – manifestacija Noć knjige 2015.

Osmislili smo cjelodnevni program za učenike, roditelje i sve zaljubljenike u knjigu.

Dođite na neku od radionica ili na Večer kajkavske poezije i družite se s Darkom Raškajem i gostima iznenađenja.

Program:

11:30-12:30 Čitamo i slikamo priče –čitanje priča i radionica izrade straničnika (polaznici predškole i učenici nižih razreda)

12:30-14:00 Projekcija igranog i animiranog filma (polaznici predškole i učenici nižih razreda)

14:00-14:30 Vratite zaboravljene knjige, mi zaboravljamo zakasninu! (Akcija vraćanja knjiga bez naplate zakasnine.)

14:30-15:30 Fantastični svijet bajki-projekt: čitajmo bajke (učenici četvrtog i učenici viših razreda)

15:30-16:30  Čitanje priče uz izradu slikopriče (učenici viših razreda)

16:30-17:30 Pantomima mi štima-igra pantomime na temu lektire (učenici viših razreda)

NOĆ KNJIGE 2015.

17:30 Otvorenje manifestacije „Noć knjige 2015.“-pozdravna riječ ravnatelja

17:40-18:00 Prezentacija projekta učenika 5. razreda-Čitajmo zajedno, čitajmo naglas – zaboravljene knjige.

18:00-19:00 Večer kajkavštine (Darko Raškaj i gosti iznenađenja čitaju poeziju na kajkavskom narječju.)