Natjecanja, susreti i smotre učenika OŠ i SŠ u šk.god. 2014./2015.

Autor: Krešimir Krivdić, 2. 12. 2014.

Jučer je na Stručnom vijeću ravnatelja Krapinsko zagorske županije odlučeno o domaćinstvima za pojedina natjecanja, susrete i smotre učenika osnovnih i srednjih škola u Krapinsko zagorskoj županiji.

Cjelovitu tabelu možete pogledati dolje u prilogu... Domaćinstva su istaknuta ljubičastom bojom.

OŠ Franje Horvata Kiša već je odaradila jedno županijsko domaćinstvo, za Dane kruha - dane zahvalnosti za plodove zemlje, a prema službenim najavama iz županijskog Crvenog križa, bit ćemo domaćini i županijskog natjecanja Crvenoga križa za osnovne i srednje škole u mjesecu ožujku 2015. god.

U međuvremenu smo imali i veliku priredbu s izložbama i otvorenjem višenamjenske školske dvorane povodom 180. obljetnice javnog i organiziranog školstva u Loboru.

U Županijskom povjerenstvu za natjecanje iz Geografije je dvoje naših učitelja, Maja Novak i Alan Grabušić, čestitamo! Za LIK 2015. naša Dragana Palčić, čestitamo! Vidjeti dolje...

Izvor: OŠ Franje Horvata Kiša, Lobor
popis_predmeti_natjecanja_OS_14_15_KK2.pdf (216.53 KB)