NEKI USPJESI NAŠE ŠKOLE...

Autor: Krešimir Krivdić, 28. 2. 2014.

ČESTITAMO!

Podsjećamo, 5. veljače 2014. god., na županijskom susretu "Lidrano", naša predstavnica Monika Brčić, 8.B razred, sa uratkom "V bakine hiže" u kategoriji literarnog stvaralaštva zaradila je najbolje kritike, npr. ... jedini pisan na dijalektu... možda najkvalitetniji... nudi nam mozaik koji moramo složiti u prekrasnu, toplu jesenjevečernju sliku... blago (bakici) što ima takvu unuku... S takvim ocjenama je zajedno s još četiri uratka iz Zagorja predložena za državnu smotru! Čestitke i njenoj mentorici Snježani Peroš!

Kao što ste već mogli pročitati, 21. veljače 2014. god., na županijskom natjecanju iz informatike, "Infokup", u OŠ Konjščini, naš Siniša Bolšec, 8.A razred, osvojio je županijsko 6. mjesto, zajedno sa svojom mentoricom Draženkom Kuzman

Danas, 28. veljače 2014. god., održana je županijska smotra likovnih radova za natjecanje "LIK". Naš Antonio Krsnik, 5. razred, ušao je sa svojim među 10 najboljih radova koji će iz Krapinsko zagorske županije biti u ždrijebu za državno natjecanje! Čestitke i njegovoj mentorici Dragani Palčić! Sretno!

Što slijedi?

4. ožujka 2014. god. županijsko natjecanje iz Njemačkoga jezika. Od ukupno 11 pozvanih učenika, Lobor, uz Krapinu, ima dva kandidata, što i ne čudi za dva najveća grada u Županiji: naša Ana Brlečić, 8.B razred momentalno zauzima 1. mjesto u Županiji, a naš Siniša Bolšec, 8.A razred  momentalno zauzima 6. mjesto u Županiji! Dvostruke čestitke njihovoj mentorici Blaženki Macan!!

5. ožujka 2014. god. županijsko natjecanje iz Hrvatskoga jezika. U kategoriji 7. razreda, od ukupno pozvanih 12 učenika, opet dva najveća županijska grada imaju čak po tri predstavnika, a to su Lobor i Krapinske Toplice. Naša Dorotea Bolšec momentano zauzima 2. mjesto u Županiji, naša Maja Brčić 3. mjesto te naša Tea Cvetko 9. mjesto u Županiji! Trostruke čestitke njihovoj mentorici Brankici Matijašec!!!

6. ožujka 2014. god. županijsko natjecanje iz Geografije. U kategoriji 5. razreda, od ukupno 10 učenika iz cijele Županije, naš Matija Kleflin trenutno zauzima 9. mjesto! Sve čestitke i njegovom mentoru Alanu Grabušiću!

15. ožujka 2014. god. slijedi gradsko natjecanje iz Crvenoga križa, a našu ekipu čine Dora Francisca Horvat, Andreja Cvetko, Ana Brlečić, Veronika Kuharić, Dominik Bodalec te rezerva Stjepan Zajec, sa svojom mentoricom Barbarom Pečarić. Sretno!

Nećemo ni tu stati: Klokan, Sabor, Promet... i tko zna gdje su granice loborskoj djeci!

Izvor: OŠ Franje Horvata Kiša, Lobor